ÇOCUKLAR VE GENÇLER İÇİN TANGO ATÖLYESİ

ÇOCUKLAR VE GENÇLER İÇİN TANGO ATÖLYESİ

Çocuk & Genç Tango ile Yaşamlarına renk katın!

KAYIT FORMU: https://docs.google.com/forms/d/1Jo98Lt-jI_R2nk_VndxqTovbV2m4wAeARbx4D2tXJWs/edit

Çocuklarınızın yaşamlarına renk ve hareket katmak için onları dans ile tanıştırın. Onların ayrıcalıklı bir hobi edinmesini sağlamak, gelişimlerini desteklemek ve bedensel farkındalıklarını arttırmak istiyorsanız sizleri ÇEKSANAT Görükle Kültür Merkezi'nde yeni açılacak çocuk & genç tango atölyemize bekliyoruz...
Estetik figürleri ve zarafetiyle en asil danslardan biri olan tango ile erken yaşta tanışan çocukların, fiziksel gelişimlerini destekleyen tango figürleri ile beden esnekliği ve koordinasyonu gelişip, kas ve kemik yapısı güçleniyor, bedensel farkındalığı artıyor... 
Üstelik yaratıcılıklarını sergileme şansı bulan çocuklar, özgüven kazanarak okul ve sosyal yaşamlarında da kendilerine daha fazla güvenmeye başlıyor.
B.U.Ü. Eğitim Fakültesi G.S.E.B. Müzik Eğitimi Anabilim Dalı Öğretim Görevlisi VEYSEL ÖZGÜR SAĞLAM tarafından verilecek Tango Dersleri her Cumartesi Çocuklar için 14.30 - 15.30 Gençler için 15.30-16.30 saatleri arasında GKM Atölye Salonu'nda gerçekleşecek.
2008 yılından itibaren büyük tutku ve şevk ile yaşamını Arjantin folklorik müziği ve dansına adayan eğitmenimiz, 2012 yılında Türkiye Dans Sporları Federasyonunun düzenlediği, Kulüpler Arası Arjantin Tango Dans yarışmasında büyükler Türkiye şampiyonu, 2013 T.D.S.F. A. Tango Antrenörü oldu. 
Dansın, Arjantin müziği ile buluştuğu bu noktada yeni düzenlemeler ve yeni müzik toplulukları oluşturarak ulusal ve uluslararası ortamlarda bu çalışmaları sergiledi.

DETAYLI BİLGİ İÇİN: 0530 667 24 12