ÇOCUKLAR İÇİN YARATICI DRAMA

ÇOCUKLAR İÇİN YARATICI DRAMA

ÇOCUKLAR İÇİN YARATICI DRAMA ATÖLYELERİMİZ BAŞLIYOR!

ATÖLYE KAYIT FORMU: https://docs.google.com/forms/d/1Jo98Lt-jI_R2nk_VndxqTovbV2m4wAeARbx4D2tXJWs/viewform?pli=1&pli=1&edit_requested=true

🎭 Sezon Boyunca Her Cumartesi (4-6 YAŞ / 7-9 YAŞ) Yaratıcı drama ile birlikte bu kursumuz da çocuklarımızın özgüven gelişimini desteklerken diğer bir yandan da hayal gücü ve yaratıcılıklarını da farklı uygulamalar ile zenginleştireceğiz. Bu uygulamalar müzik, dans, ritim gibi hareketli içeriklerle çocuklarımızın beden dili kullanımına katkı sağlayacağı gibi aynı zamanda iletişim becerilerinin de zenginleşmesine olanak sağlayacaktır.

Drama çalışmalarına katılan çocuk, yaratıcı davranışlarla yeni yollar bulma ve rol oynamayla çatışmaları çözme kapasitesini geliştirir. Çocukta grup içinde bağımsız olma, kurallara uyma, birlikte karar verme becerisi de gelişmiş olur.

Kontenjanlarımız sınırlıdır. (minimum 6, maksimum 12'dir)

* Esra Uğurlu @akademigugu Uludağ Üniversitesi Sahne Sanatları Bölümü Yaratıcı Drama Öğretmeni - Tiyatro Eğitmeni aynı zamanda Oyun ve Senaryo Yazarlığının yanı sıra Yaratıcı Yazarlık dersleri de vermektedir.

🕛 4-6 Yaş - Cumartesi günü 11.00 -12.00 saatleri arası 🕛 7-9 Yaş - Cumartesi Günü 13.00-14.00 saatleri arası

Bilgi ve Kayıt için 0530 667 24 12 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.